TEKNOLOJİ ve ÇÖZÜMLER

Tasarım

Kaliteli ve kullanışlı ürünler üretmeyi ilke haline getiren firmamızda Tasarım mühendisleri tarafından, 3D tasarım ve Analiz Programları kullanılarak Ergonomik tasarımlar yapılmaktadır. Tasarım sonrası 3D printer ve CNC makinalarında prototip çıkarılarak müşterilere sunulmaktadır.

tasarım

Kalıp

Lidersan PMS Kalıp Departmanı yüksek Teknolojisi, üstün gücü ve tecrübesi ile müşterinin gereksinim duyduğu, tüm fason kalıp ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayacak donanıma sahiptir. AR-GE departmanına verdiğimiz önem, bizimle birlikte çalışan iş ortaklarımıza daha geniş seçenekler sunmaktadır. Kalıphane’nin Plastik üretim hattı ile koordineli çalıştığı Lidersan PMS’de, müşterilerin siparişleri her aşamada özenle kontrol edilir ve üretilir. Tüm siparişler size söz verdiğimiz kalitede ve zamanda teslim edilir.

kalıp

Enjeksiyon

Kaliteli Kalıplar ve Üstün Üretim Gücü Dünyada çevresel duyarlılıkların artması, plastiğin yeniden işlenebilmesi, plastik teknolojisinin gelişimi, değişen tüketim alışkanlıkları ve küresel rekabet plastik ürünlerin üretim süreçlerinin daha özenli yürütülmesini gerektirmektedir. Lidersan PMS ürünlerin tasarımdan başlayan ve kalıba geçirme ve üretimle sonuçlanan sürecini yüksek teknoloji ile donatılmış tesislerinde, deneyimli ve müşteri odaklı çalışan ekibi ile yürütmektedir. 50-400 ton aralığında pres gücüne sahip enjeksiyon bölümünde 0.1-1250 gr aralığında baskı yapılabilir.

enjeksiyon

Seri Üretim

Firmamızda Robot, Bant sistemleri, yüksek verimlilik sağlayan kalıplar ile seri üretim gerçekleştirilirken, müşterilere ekonomik, yüksek kaliteli ürünler üretilmektedir.

seri üretim

Serigrafi ve Gruplama

Tampon ve Silindirik Serigrafi makineleri sayesinde, müşterine çözüm sunan LidersanPMS, bant sistemi ve tecrübeli ekibi ile müşterilerine gruplama hizmeti de sunmaktadır.

serigrafi ve gruplama

Lojistik

Lidersan PMS de üretilen ürünleriniz gerekli ambalaj malzemeleri ile paketlenerek, zarar görmeyecek şekilde kendi araçları veya anlaşmalı lojistik firmaları ile sizlere teslim edilir.

lojistik